Чесно кажучи, не очікувала, що тут нам зможуть допомогти. Чоловік уже кілька разів намагався лікуватися, якийсь час тримався, а потім знову зривався. А ось після курсу у вашому центрі він навіть якось внутрішньо змінився, став сім'ї більше приділяти уваги, з онуком гуляє. Говорить, що завдяки доктору Кузьменку Сергію Юрійовичу зміг сам зрозуміти проблему. З випивкою зав'язав зовсім. Я багато читала про кодування від алкоголю, відгуки вивчала та не вірила, що таке буває, свій приклад перед очима був. Дякую вам величезний, низький уклін людям, які у вас працюють! Ви мені сім'ю зберегли!
Інна Петрівна, дружина пацієнта Петра Івановича, 10.08.2017
Лікування допомогло! Навіть не віриться!!! Моя історія алкоголізму є типовою. Прийшла криза в країну і змінила звичний спосіб життя – втратила стабільний заробіток, пішла в запій, довго не могла влаштуватися за професією. Сам не помітив, як став дедалі частіше прикладатися до пляшки. Вивела зі стану «п'яного заціпеніння» дружина. Відвела мене до цього центру, де практикується лікування алкоголізму. Ніколи не думав, що всі ці штучки - метод Довженка, кодування діють. Але чув позитивні відгуки від інших. Це дійсно допомагає! Тяги до алкоголю більше не відчуваю, зараз влаштовуюся на роботу.
Анатолій, 11.11.2017
Зі мною трапилося, мабуть, найстрашніше, 4 роки тому я став героїновим наркоманом. Почалося все з покурювання трави "за компанію", а потім товариші запропонували спробувати "цілком нові відчуття". Мені справді сподобалося, але вже з другого уколу я втягнувся, і всі думки почали крутитись навколо нової дози. Я б, напевно, загинув, але батько наполіг, щоб я пройшов лікування в центрі доктора Кузьменка С. Ю. Хочу сказати, що ломку зняли швидко та безболісно. На очищення організму і впорядкування нервів знадобилося чимало часу, але тепер я зовсім вільний! Майже 2 роки я навіть не курю і не вживаю алкоголь, не кажучи вже про важкі стимулятори. Психотерапія допомогла мені розпочати нове життя.
Іван, 03.02.2018
10 років курив. 2 рази кидав. все без толку. У центрі Кузьменка С.Ю. допомогли. тепер взагалі не тягне! всім РЕКОМЕНДУЮ цей центр.
Василь, 10.07.2018
Коли впізнали з чоловіком, що син наркоман, звинувачували себе насамперед – недоглядали. Добре, що вдалося його умовити лікується. Так і виявились у Сегрея Юрійовича. Вже три роки син не вживає наркотиків. Поновився в інституті. Сподіваємось на краще.
Ірна Іванівна 16.07.2018
Дякую за шанс та надію! Ми з чоловіком проходили лікування у Центрі Космомед, я як співзалежна, чоловік як алкоголік. Завдяки цьому наш шлюб не розпався, ми вчилися разом наново жити. Лікар тут найкращий, за 5 років пошуку рішень наші проблеми він єдиний, хто допоміг.
Жанна та Сергій 05.08.2018
Батько лікувався у цьому центрі від алкоголізму. Півроку тому пройшов терапію. Поки що не готовий бути присутнім при застіллях або в компанії, де випивають, ще не впевнений, що впорається. Але вдома тримається, каже, що якщо немає спокус, то набагато легше. Це для нас уже великий крок.
Зоя 14.08.2018
Наркотики мене трохи в могилу не завели… тому Центр доктора Кузьменка для мене був останньою надією… дякую, що я продовжую жити далі, я зрозумів, що маю право на повноцінне життя, і я не кінчена людина.
Ігор, 19.09.2018
Боюся наврочити, але чоловік вже 4 місяці після лікування у вас не п'є, зовсім інакше і до мене став ставиться, цінує, поважає, з дітьми більше часу став проводити. Для мене це справжнє диво! Велике спасибі Сергію Юрійовичу, ви рятуєте не лише своїх пацієнтів, а й цілі родини. Я раніше і на розлучення вже була згодна, а зараз тиша та спокій у домі, здорова, повноцінна родина.
Вікторія Андріївна, 05.10.2018
Після двох спроб кодування мені особисто було вже складно довіряти лікарям, які гарантували мені стовідсотковий результат і казали, що син не питиме більше… Про центр Космомед дізналася від знайомих... зважилася я спочатку на розмову, записалася до лікаря до Сергія Юрійовича.  У розмові з ним дізналася, що проблема алкоголізму може бути і на генетичному тлі, при якому потрібен інший підхід до лікування, загалом не стандартні методи кодування, які робили синові раніше. У нас справді по спорідненій лінії були алкоголіки, тому я задумалася і вирішила знову лікувати сина. І ось через 2 роки я дякую Сергію Юрійовичу, який розмовляв зі мною на самому початку шляху. Син після лікування перестав пити, і зараз зовсім інша людина. Шлях відновлення був не зовсім простий, але нам удалося все, дотримувалися всіх рекомендацій!
Євгенія Володимирівна, 29.10.2018
Артур Зоренович нам дуже допоміг! Звернулися до нього вже коли сили терпіти не було. Батько перебував у запоі вже кілька тижнів, щодня повторювалося одне й теж. У Центрі Космомед нам надали допомогу, не залишили в біді. Під чуйним керівництвом Артура Зореновича тато пройшов лікування, на яке вже сам був усвідомлено згоден навіть.
Інна 20.03.2020
Викликали лікаря для чоловіка із Центру Космомед. Боремося з цим лихом уже давно.Викликали лікарів із різних клінік, ніколи не зупинялися на якійсь одній. Знаєте, лікарі досить жорстокі, мабуть особливо в даній специфіці, мало хто нормально спілкується, зневага відчувається. Лікар із Центру Космомед Артур Зоренович навпроти, дуже милий і приємний чоловік, роботу зробив якісно, поставив крапельницю, залишили пігулки, запросив на прийом. Постараюся чоловіка відправити, може й закодується цього разу. Якби більше таких лікарів, дякую за роботу!
Світлана Миколаївна 28.02.2021
Мій брат у минулому наркоман із пяти літнім стажем. Здавалося б, не виживе. Було й таке, що впадав у клінічну смерть. Це дуже страшно. Звернулися ми до клініки Космомед. Інакше не змогли б так далі жити. Програма виходу з такого стану дуже допомогла. Не лише медикаменти, а й робота із психологом зробили свою справу. Бог є і він не дарма нас послав до цієї установи. Велике дякую, що за допомогою вас фахівці Сергій Юрійович та Артур Зоренович він став справжнім, таким, яким він був колись.
Станіслав 14.06.2021